restauracja wrocław

Wesela Wrocław

Niezapomniane wesela

Sala weselna to bardzo ważny wybór w tym jednym z najwspanialszych wydarzeń w życiu. Każdy chciałby, aby wesele było wyjątkowe i atrakcyjne dla wszystkich gości. Jak tego dokonać? Którą salę wybrać? Jakie Menu? Który zespół? To tylko nieliczne z trudnych spraw organizacyjnych. Restauracja Letnia wyjdzie naprzeciw Państwa zmartwieniom i z łatwością skróci listę spraw przy organizacji wesela w mieście Wrocław. Sami chętnie zorganizujemy sprawdzone menu, wyśmienity zespół, fotografa, tort weselny, dekoracje oraz wiele innych. Wszystko to w optymalnej cenie i jakości.

Piękna Sala weselna

Do dyspozycji gości jest sala o pow. 450 mkw. i wysokości 5,3 m, utrzymana w stylu średniowiecznym z przewagą naturalnego drewna i kamienia. Wystrój wieńczą charakterystyczne elementy m.in.: trofea myśliwskie, broń, świeczniki, most zwodzony, obrazy oraz inne z epoki. Dla gości wesela przygotowaliśmy również podświetlane ogródki letnie, przy których mogą zaczerpnąć świeżego powietrza i skosztować przygotowane przez nas menu grillowe. Niezapomnianej zabawie sprzyja duży parkiet, oświetlony klimatycznymi światłami led, profesjonalne nagłośnienie oraz wyjątkowa akustyka sali. Chcesz czegoś zupełnie wyjątkowego? Ślub w kościele N.M.P. na Piasku, a później rejs wszystkich gości statkiem po Odrze, to u nasz częsta praktyka! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także, by zobaczyć sale w całej okazałości przy okazji innych odbywających się u nas imprez.

'Ślub jak z Bajki' w Restauracji Letniej z telewizją TLC DISCOVERY!

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:
691-704-119imprezy@letnia.com


Pełen Pakiet Weselny

Podróż Statkiem

Niepowtarzalny Klimat

Zajmujemy się organizacją wesela w mieście Wrocław już od ponad 17 lat. Dzięki tak dużemu bagażowi doświadczeń wiemy jak zorganizować idealne wesele kompleksowo od A do Z, tak aby para młoda i goście weselni po przyjęciu byli bardzo zadowoleni. Restauracja Letnia oferuje pakiet weselny, który obejmuje dodatkowo: zespół muzyczny, fotografa, tort weselny, alkohol, kwiaty itp. Zapraszamy do kontaktu!

Unikatową atrakcją dla pary młodej i gości weselnych, którą może pochwalić się nasza restauracja, jest klimatyczna podróż statkiem po Odrze. Zaczyna się ona bezpośrednio po zakończonej ceremonii ślubu, odbywającego się w kościele na Piasku we Wrocławiu. Piękne widoki Wrocławia na trasie do przystani wrocławskiego ZOO oraz szampan serwowany na statku, na pewno zapadnie w pamięć każdemu z gości wesela.

Niepowtarzalna lokalizacja sali weselnej w Restauracji Letniej, która znajduje się na terenie  Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, jest bardzo dużą atrakcją dla wszystkich gości weselnych. Wszyscy zaproszeni goście dostają możliwość zwiedzenia całego ZOO, a także jego głównej atrakcji, czyli Afrykarium (Oceanarium). Piknikowy teren zielony połączony z grillem  jest dodatkowym atutem, który wzbogaca organizowane wesela.


Jaki jest limit gości weselnych w Restauracji Letniej?

Rozsądna maksymalna ilość gości weselnych w Restauracji Letniej to około 200 osób.

Czy restauracja oferuje pakiet usług związanych z organizacją wesela?

Restauracja Letnia oferuje pakiet weselny, który obejmuje dodatkowo: Zespół Muzyczny, Fotografa, Tort Weselny, Alkohol, Kwiaty itp. Oprócz tego wszyscy zaproszeni goście dostają możliwość zwiedzenia całego ZOO. Popularną atrakcją jest połączenie wesela z rejsem statkiem po odrze w przypadku ślubu np. w Kościele na Piasku.

Jak duża jest restauracja?

Powierzchnia restauracji to 450 mkw, a wysokość to 5m. W otoczeniu restauracji znajdują się podświetlane ogródki letnie na ok. 300 miejsc, stylowe, stałe grille. Oprócz tego trawnik piknikowy o pow. 800 mkw, a w sąsiedztwie staw z dzikim ptactwem i wybieg dla żubrów.

Gdzie znajduje się Restauracja Letnia?

Restauracja Letnia jest zlokalizowana na terenie ZOO Wrocław w bezpośrednim sąsiedztwie zewnętrznych basenów pingwinów i kotików Oceanarium - Afrykarium, wybiegu żubrów i stawu z pelikanami.