restauracja wrocław

Imprezy Rodzinne

Organizacja Imprezy Rodzinnej

Imprezy rodzinne i ich organizacja nie stanowi dla nas trudności. Duża sala daję nam możliwość organizacji imprez rodzinnych, zarówno tych większych, jak i mniejszych,  spędzanych tylko w gronie najbliższych. Dlatego zapraszamy wszystkich, chcących zorganizować przyjęcie z popularnych rodzinnych okazji takich jak: chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, przyjęcie zaręczynowe, obrona pracy dyplomowej czy innych wartych dla Państwa specjalnego celebrowania. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta – dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa indywidualnym wymogom. Służymy pomocą, aby profesjonalnie doradzić jak powinien wyglądać dany typ imprezy. Specjalne menu? Bezglutenowe bądź wegetariańskie dania? U nas nie muszą się Państwo martwić o takie sprawy. Serwowane dania oraz dekoracje i wystrój zawsze dopasowujemy do rodzaju przyjęcia, jego rangi czy pory dnia.

Imprezy rodzinne Wrocław

Organizując imprezy rodzinne w Restauracji Letniej, nie muszą się Państwo przejmować biletami wstępu do zoo, które chętnie zorganizujemy w przystępnej cenie. Dlatego mogą Państwo połączyć imprezę rodzinną ze zwiedzaniem ZOO i Afrykarium. Oprócz tego zapewniamy szeroki wybór potraw z indywidualnym menu, a także profesjonalną obsługę kelnerską, możliwość wykorzystania sceny, nagłośnienia i terenów zielonych przed restauracją.

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:
691-704-119 | imprezy@letnia.com


Organizacja Chrzcin

Organizacja Komunii

Imprezy Rodzinne


Gdzie znajduje się Restauracja Letnia?

Obiekt jest zlokalizowany na terenie ZOO Wrocław.

Czy muszę kupić bilety do ZOO przy okazji imprezy rodzinnej w restauracji?

Jeśli jesteś gościem odbywającej się w Restauracji Letniej imprezy, wtedy najczęściej wykupienie biletów spada na nas i jest wliczone w koszt imprezy.

Jaka jest powierzchnia restauracji?

Powierzchnia restauracji to 450 mkw, a wysokość to 5m. W otoczeniu restauracji znajdują się również ogródki letnie na ok. 300 miejsc.