Sala Weselna Wrocław

Organizacja Wesela we Wrocławiu

Sala weselna to bardzo ważny wybór w tym jednym z najwspanialszych wydarzeń w życiu. Każdy chciałby, aby wesele było wyjątkowe i atrakcyjne dla wszystkich gości. Jak tego dokonać? Którą salę wybrać? Jakie Menu? Który zespół? To tylko nieliczne z trudnych spraw organizacyjnych. Restauracja Letnia wyjdzie naprzeciw Państwa zmartwieniom i z łatwością skróci listę spraw. Sami chętnie zorganizujemy sprawdzone menu, wyśmienity zespół, fotografa, tort weselny, dekoracje oraz wiele innych. Wszystko to w optymalnej cenie i jakości.

Sala weselna Wrocław

Do dyspozycji gości jest sala o pow. 450 mkw. i wysokości 5,3 m, utrzymana w stylu średniowiecznym z przewagą naturalnego drewna i kamienia. Wystrój wieńczą charakterystyczne elementy m.in.: trofea myśliwskie, broń, świeczniki, most zwodzony, obrazy oraz inne z epoki. Dla gości weselnych przygotowaliśmy również podświetlane ogródki letnie, przy których mogą zaczerpnąć świeżego powietrza i skosztować przygotowane przez nas menu grillowe. Niezapomnianej zabawie sprzyja duży parkiet, oświetlony klimatycznymi światłami led, profesjonalne nagłośnienie oraz wyjątkowa akustyka sali. Chcesz czegoś zupełnie wyjątkowego? Ślub w kościele N.M.P. na Piasku, a później rejs wszystkich gości statkiem po Odrze, to u nasz częsta praktyka! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także, by zobaczyć sale w całej okazałości przy okazji innych odbywających się u nas imprez.

'Ślub jak z Bajki' w Restauracji Letniej z telewizją TLC DISCOVERY!

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:     691-704-119 |  imprezy@letnia.com


Pełen Pakiet Weselny

Podróż Statkiem

Niepowtarzalny Klimat

Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych już od ponad 17 lat. Dzięki tak dużemu bagażowi doświadczeń wiemy jak zorganizować idealne wesele kompleksowo od A do Z, tak aby para młoda i goście weselni po przyjęciu byli bardzo zadowoleni. Restauracja Letnia oferuje pakiet weselny, który obejmuje dodatkowo: Zespół Muzyczny, Fotografa, Tort Weselny, Alkohol, Kwiaty itp. Zapraszamy do kontaktu!

Unikatową atrakcją dla pary młodej i gości weselnych, którą może pochwalić się nasza restauracja, jest klimatyczna podróż statkiem po Odrze. Zaczyna się ona bezpośrednio po zakończonej ceremonii ślubu, odbywającego się w kościele na Piasku we Wrocławiu. Piękne widoki Wrocławia na trasie do przystani wrocławskiego ZOO oraz szampan serwowany na statku, na pewno zapadnie w pamięć każdemu z gości weselnych.

Niepowtarzalna lokalizacja sali weselnej w Restauracji Letniej, która znajduje się na terenie  Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, jest bardzo dużą atrakcją dla wszystkich gości weselnych. Wszyscy zaproszeni goście dostają możliwość zwiedzenia całego ZOO, a także jego głównej atrakcji, czyli Afrykarium (Oceanarium). Piknikowy teren zielony połączony z grillem  jest dodatkowym atutem, który wzbogaci przyjęcie weselne.