Bankiety i Bale

Bale i Organizacja Bankietów

Bale studenckie i bankiety firmowe to stała część naszej oferty. Zapraszamy Państwa do powierzenia nam organizacji wszelkich tego typu imprez w naszej restauracji. Przestronna sala o powierzchni 450 mkw. Jest w stanie pomieścić nawet do 300 osób. Pozwala to na organizację naprawdę dużych balów studenckich, studniówkowych, a także bankietów i imprez okolicznościowych  dużych firm. Jesteśmy przygotowani i doświadczenie w organizowaniu całonocnych imprez. Dokładamy wszelkich starań, aby do samego końca zapewnić profesjonalną obsługę, zastawiony stół i porządek. Chętnie zorganizujemy dla Państwa wspaniałą oprawę muzyczną oraz specjalne atrakcje, pokazy taneczne, akrobatyczne itp.

Jeśli chodzi o serwowane potrawy, nasza restauracja przygotowuje nielimitowane ilości m.in.: wędlin, zakąsek, sałatek, ciast, owoców, napojów gorących i zimnych oraz dań z grilla. Wszystkie produkty wysokiej jakości producentów – wędliny swojskie, ciasta domowe, herbaty Dilmah, kawa włoska Estados, Lody Carte d'Or i inne. Oprócz tego, aby nie nosić alkoholu ze sobą, dajemy Państwu możliwość zakupienia go bez marży w bufecie. Ustronne położenie obiektu zapewni Państwu bezpieczeństwo i prywatność zabawy. Zapraszamy Państwa do kontaktu, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, postaramy się spełnić Państwa oczekiwania. Potrafimy elastycznie dopasować i uzgodnić termin, atrakcje czy specjalne wymagania.

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:     691-704-119 |  imprezy@letnia.com


Bal Studencki

Konferencje

Impreza Firmowa

Dla studentów przygotowaliśmy ofertę organizacji Balów: Półmetkowego,  Inżyniera oraz Magistra.  Restauracja regularnie współpracuje z największymi uczelniami wyższymi we Wrocławiu organizując dla studentów niepowtarzalne bale. Profesjonalny zespół muzyczny lub DJ zadba o oprawę muzyczną, grając wszystkie utwory "na czasie", a my zadbamy o studencką kieszeń przedstawiając  ofertę w  bardzo atrakcyjniej cenie.

Restauracja Letnia przystosowana jest do organizacji różnego typu konferencji firmowych do 300 osób. Posiadamy odpowiednie nagłośnienie sali oraz wysokiej klasy mikrofony. Po konferencji przygotujemy dla Państwa bankiet, smaczne potrawy na zimno i ciepło, serwowane na stole szwedzkim, a także wykwintne dania podawane bezpośrednio do stołów. Dodatkową atrakcją dla zaproszonych gości będzie muzyka na żywo.

Chętnie zorganizujemy taneczną imprezę dla wszystkich firm, które dbają o integrację swoich pracowników. Niebanalne menu, zespół grający na żywo i ogródek grillowy to przepis na niezapomnianą, długo wspominaną zabawę. Od lat współpracujemy z wieloma znanymi wrocławskimi firmami, organizując im regularne, coroczne imprezy integracyjne. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy Państwu spersonalizowaną ofertę.