Pikniki Firmowe

Organizacja Pikników Firmowych

Pikniki firmowe Wrocław | Restauracja Letnia to nie tylko wspaniała duża sala, ale również kompleks ogródków letnich. Położona w malowniczej części wrocławskiego zoo – przy wybiegu żubrów i stawie z pelikanami. Usytuowanie oraz rozmiar kompleksu pozwala na organizację pikników firmowych nawet do 1000 gości jednego dnia. Jest to jedyny tego typu obiekt, przy którym można pogodzić tego rodzaju imprezę ze zwiedzaniem Zoo oraz Afrykarium. Nasza firma zajmuje się organizacją biletów i pokierowaniem gości na teren restauracji. Przy okazji pikniku jest możliwość zorganizowania atrakcji takich jak np: zespół, scena, konkursy, dmuchańce dla dzieci, kasyno, fotobudka, pokazy artystyczne, skecze i innych.

Pikniki firmowe w ZOO Wrocław

Standardowe menu serwowane przy piknikach to np: potrawy z grilla, bufet z sałatkami, ogórkami i sosami, bufet słodki z ciastami domowymi i lodami, bufet z napojami gorącymi i zimnymi, piwo beczkowe, bigos myśliwski. Forma i ilość (bez limitu, limitowana, na talony itp.) do uzgodnienia. Duża ilość gości nie uprawnia nas do oszczędzania na produktach, dlatego na naszych piknikach mogą być Państwo pewni jakości serwowanych dań i napojów. Standardowy czas imprezy: między godzinami 12:00 a 22:00 – ale potrafimy być elastyczni. Przy organizacji pikników dbamy o najlepszą obsługę kelnerską i formę serwowania dań. Podczas trwania pikniku – część terenu zoo wokół niego zostaje odgrodzona i odseparowana dla Państwa od innych zwiedzających.

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:    783-976-970 |  imprezy@letnia.com


Atrakcje dla Dzieci

Zabawy dla Dorosłych

Zwiedzanie ZOO

Organizując pikniki dla firm, wiemy jak bardzo ważne jest to, aby dzieci miały aktywnie zorganizowany czas. Podczas gdy dorośli biesiadują przy stołach, dzieci bawią się, skacząc w zamkach dmuchanych, zjeżdżając na dmuchanych zjeżdżalniach lub wspinają się po specjalnie przygotowanych ściankach wspinaczkowych. Dodatkowo profesjonalna animatorka zorganizuje dzieciom aktywnie czas na zabawach i konkursach.

Udany piknik firmowy to nie tylko biesiadowanie przy stole  z potrawami z grilla i kuflami z piwem to także dobra zabawa dla wszystkich dorosłych, którzy lubią rywalizację. W ofercie imprezy piknikowej posiadamy takie atrakcje jak np.: konkurs strzelecki, ruletka lub ujeżdżanie mechanicznego byka na czas. Dodatkowo możemy udostępnić salę taneczną we wnętrzu restauracji, gdzie na żywo będzie grał zespół muzyczny.

Dodatkowym atutem organizacji pikniku firmowego przy Restauracji Letniej  jest niewątpliwie urokliwa i oryginalna lokalizacja. Goście piknikowi mogą bez przeszkód zwiedzać całą rodziną Wrocławski Ogród Zoologiczny, a później udać się na piknik. Główną atrakcją wrocławskiego ZOO jest Afrykarium (Oceanarium), którego zwiedzenie będzie niewątpliwie miłym dodatkiem do programu pikniku firmowego we Wrocławiu.


<